28.12.2015

Участь у конкурсі «УЧИТЕЛЬ РОКУ»

Нещодавно довелося представляти  Лубенський край у обласному етапі конкурсу « Учитель року 2016».
Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності за свою роботу, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю. Творчим може бути і молодий вчитель, і учитель з великим педагогічним стажем. «Учитель року» – це і конкурс професійної майстерності, і свято вчительської душі. Значення конкурсу величезне: він допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблеми освіти.

 Для мене такий конкурс – це можливість оцінити свій рівень фахової майстерності, почерпнути нові знання від колег, побачити цікаві напрацювання, адже кожен має чим поділитися. . Я багато для себе почерпнула, вкотре переконалася наскільки мене люблять і цінують в рідній школі, скільки у мене тут друзів, і тих, хто мене підтримує. Я повернулася з величезним багажем корисної для себе інформації, налагодила нові контакти. «Учитель року» – це хороша можливість випробувати себе, відкрити нові грані своєї педагогічної майстерності перед колегами, а часто і для себе відкрити приховані можливості творчої особистості.


19.12.2015

Зі святом!!!



Дорогі діти, батьки, колеги!!!
Вітаю всіх Вас з днем Святого Миколая! Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою, миром і любов’ю.

12.12.2015

I етап конкурсу-захисту наукових робіт МАН



На базі нашої гімназії закінчився I етап конкурсу-захисту наукових робіт МАН.  МАН задовольняє потреби учнівської молоді у професійному зростанні, дає можливість більш повно та розгорнуто заявити про себе. Виступу на конкурсі передує величезна робота, але в результаті – впевненість у собі та своїх умовиводах, обізнаність у багатьох сферах, потрібних  для захисту, а після виступу – і в тих,  які пропонують твої конкуренти. На відміну від олімпіади, МАН розвиває ораторські здібності, дає можливість спілкування з аудиторією зовсім незнайомих людей,  допомагає навчитися концентрувати увагу, не виказати своє хвилювання, яке є обов’язковою складовою кожного виступу.
Карпенко Маргарита, учениця 10 класу, успішно впоралася із захистом, і стала переможцем у секції «Прикладна математика». Щиро вітаю свою ученицю!!!
Бажаю підкорити і обласну вершину цього конкурсу.


09.12.2015

Урок – проект у 6 класі «Дроби навколо нас»



 Однією з найперспективніших складових освітнього процесу є проектна діяльність, оскільки саме вона створює умови для творчого саморозвитку та самореалізації, формує всі необхідні життєві компетенції.
Виконання учнівських проектів - складна самостійна діяльність учнів під керівництвом вчителя. Позиція вчителя під час реалізації методу проектів на практиці переходить від носія готових знань в організатора пізнавальної дослідницької діяльності своїх учнів.
Цінність проекту в тому, що учень здобуває знання самостійно. Працюючи над проектами, учні швидко навчаються критично мислити, чітко усвідомлювати, де і яким чином можна застосувати набуті знання, генерувати нові ідеї, грамотно працювати з інформацією, ефективно спілкуватися, постійно самовдосконалюватися.
Нещодавно такий урок – проект ми провели разом з учнями 6-Б класу. Учні звітували про свої здобутки  за напрямками: «Історики», Дослідники», «Журналісти», «Лірики».  Так, «Історики» нам розповіли про  виникнення і походження звичайних дробів, «Пошуковці» повинні знайти були   інформацію, де люди в житті зустрічаються із поняттям «дріб», «Журналісти», це та група, якій треба було дізнатися, де використовують дроби у професійній діяльності, і нарещті, «Лірики»  збирали цікавий матеріал про звичайні дроби .     Кросворди, цікаві задачі, ігри, вірші та казки про дроби -  супроводжували нас цілий урок. Заключним акордом стали слова:
 Україна,
Є на світі ти —
Малесенька частиночка народу,
Один з 44 мільйонів ти,
Та більш значущого, напевно, не знайти,
Як дивовижна велич цього дробу.
 Тож будьмо завжди значимими. І нехай з нами вічно живе неповторна, довершена краса і сила математики.








01.12.2015

Успіх учениці



Щасливий той учитель, який має учнів, що перевершують його в досягненнях.
 Я Щасливий учитель!!!!
Адже моя колишня учениця, Ясінська (Неділько) Олена Олександрівна, нещодавно успішно захистила дисертацію на тему «Розсіювання згинних хвиль на неоднорідностях у пружних хвилеводах» і отримала науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук.
Зичу Олені успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров`я, вдача, підтримка родини та колег!


21.11.2015

ЗНО для учнів 9-х класів


Міносвіти наголошує, що учні 9-х класів складатимуть ЗНО лише після прийняття нового закону «Про освіту»
ЗНО для учнів 9-х класів запровадять лише після реформи
Після закінчення 9-ти класів учні складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання та продовжуватимуть навчання або за професійним, або за загальноосвітнім (за профілем) напрямом. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.
Разом з тим, у відомстві наголошують, що ці нововведення вступлять в силу лише після прийняття законопроекту «Про освіту».
«Міністерство освіти і науки України ще раз наголошує, що ця норма вступить в дію, лише тоді, коли новий Закон «Про освіту» буде прийнятий Верховною Радою України», - йдеться у повідомленні МОН.