28.10.2016

Участь у виїздному семінарі

25 жовтня 2016 року Полтавська гімназія №33 гостинно приймала учасників семінару вчителів математики Лубенського району. Освітяни Полтави щедро ділилися досвідом із колегами Лубенщини з теми  «Сучасні підходи до викладання математики».
Презентувала роботу шкільного методичного об’єднання учителів математики, фізики, інформатики «МІФ» заступник директора гімназії Митропольцева Тамара Федорівна.
Досвідом упровадження в роботу унікальної платформи професійного зростання для вчительства України EdCamp Ukraine поділилася Кривко Наталія Валеріївна, яка була учасником національної (не)конференції EdCamp.
У ході семінару майстер-класи провели: Юшкова Вікторія Віталіївна, переможець конкурсу «Учитель року-2016», «Комбінування педагогічних технологій з метою реалізації компетентнісного підходу на уроках математики» та учитель фізики Юдіна Наталія Вікторівна «Самоосвітня діяльність учителя з використанням сучасних засобів навчання».
Неабиякий інтерес в учасників семінару викликало практичне заняття з розв’язування олімпіадних задач із математики, яке провів Погорєлов Володимир Миколайович.
Учителів зацікавило заняття з кокології практичного психолога Черниченко Оксани Володимирівни. 
Математики Лубенщини побували і в Полтавській ЗШ № 30, де Заїка Любов Василівна, заступник директора з НВР та Круглик Любов Олексіївна, учитель математики, разом з учнями  провели екскурсію у кімнаті-музеї М.В.Остроградського.
Семінар пройшов на високому рівні, що й було відзначено учасниками семінару під час обговорення.
Завершився семінар оглядовою екскурсією по м. Полтаві.
Велике спасибі методисту ЛНМЦ Кравченко Л.Г. за організацію цікавої поїздки.

 

22.10.2016



ХХ обласні математичні змагання імені М. В. Остроградського

22 жовтня на базі Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка проводилися ХХ обласні математичні змагання імені М. В. Остроградського. Честь Лубенського району у старшій віковій групі захищала учениця 11 класу нашої гімназії Карпенко Маргарита. Приємно те, що відкривши протоколи змагань, серед призерів побачили тільки одну представницю сільської школи - нашу Маргариту!!!
Вітаю Риту з 3 місцем у цих змаганнях, і покладаю надію, що твоє прізвище ще не раз зустріну серед найкращих. Успіхів у всьому!!!

Протоколи можна переглянути ТУТ


17.10.2016

Участь у мітингу-реквіємі

Для 4 тисяч євреїв Засульський яр став місцем останнього спочинку. Всі вони загинули від рук нацистів 16 жовтня 1941 року лише через свою національність. Відтоді минуло 75 років, та не минув біль і розпач передовсім в Анатолія Яковича Кишканя – єдиного живого очевидця Засульського Голокосту. Йому було лише три місяці, коли сталася трагедія і його поранена мати Сара Зільман зуміла вибратися з урвища і дістатися аж до Хоролу – таким чином врятувалася сама з немовлям. Ніхто з родини більше не вижив. Молода жінка після отриманого поранення довго хворіла, тож малолітній син певний час виховувався у дитячому будинку. Розповідаючи про своє життя, роботу, виховання двох синів, Анатолій Якович не оминає увагою його найтрагічнішу сторінку, щороку 16 жовтня приходить на місце трагедії, аби пом’янути й застерегти майбутні покоління.
Саме в цей день, почули цю історію і десятикласники нашої гімназії, які прийшли до пам’ятника, що ще у 2001 році був встановлений над урвищем у Засуллі у формі  величної Менори – єврейського семисвічника а, поряд – плити, на яких викарбувані прізвища загиблих.

Ніколи не забудуться жахіття нацистського режиму, допоки житиме в пам’яті нащадків жорстока правда. 

12.10.2016

ПЕРЕМОГА В СПАРТАКІАДІ

Вже стало доброю традицією нашої гімназії, на початку навчального року проводити шкільну спартакіаду. Для моїх десятикласників, нинішні змагання стали особливими, адже вони вперше брали участь в оновленому складі. І вони не підвели: ми ПЕРШІ у старшій віковій групі.
Змагання були, дійсно, цікавими, особливо протистояння 10 та 11 класів. Учні 10 класу стали кращими:  у підтягуванні  серед хлопців –Радченко Ігор,
                                                    у віджиманні серед дівчат- Кобзар Тетяна,
                                                    з бігу серед хлопців- Шитов Владислав,
                                                    у стрибках в довжину – Сапа Артур,
                                                    з метання м’ячика- Садкевич Радислав та                                       Ляшенкр Ірина.
А найважчою перемогою, стала перемога у перетягуванні каната. Двобій з 11 класом тривав майже 3 хвилини, і став найцікавішим моментом всих  змагань, і це завдяки: Шитову В., Садкевичу Р., Пилипенку А., Сапі А., Кожем’якіну О., Кочурі Я., Корніяченко В, Корольовій А., Красношапці Д.  Бондаренко А.

Дякую усім учасникам спартакіади та нашим вболівальникам!!! Бажаю здоров’я  і подальших перемог!!!





До уваги учнів профільної групи 10 класу.
Індивідуальне домашнє  завдання з теми « Метод математичної індукції» дивись нижче  
1. Довести, що при будь-яких натуральних п вираз
а) n3 + 11n ділиться на 6;
б) 72n-1 ділиться на 24;
в) 9n + 3 ділиться на 4;
г) 15n + 6 ділиться на 7;
д) 62n – 1 ділиться на 35.

2. Довести, що при  будь-яких натуральних п число
а) 11×32n + 10×2n кратне 7;
б) 14×13n + 13×2n  кратне 9;
в) 62n + 19n - 2n+1  кратне 17;
г) 5×23n-2 + 33n-1  кратне 19;
                  д) 11n+2 + 122n+1 кратне 133.

01.10.2016

До уваги учнів!!!
Шановні колеги!
Цієї щедрої і по-особливому золотої осінньої пори, зустрічаємо своє професійне свято ми – працівники освіти. Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, звільняє нас від буденності.

Тож нехай щедрою до Вас, дорогі колеги, буде життєва нива, хай рясно вродить благополуччям у Ваших родинах, здоровۥям та матеріальним достатком, творчим натхненням та шаною від людей. Нехай енергія вдячності і добра, спрямована на дітей, акумулюється у Ваших душах, щоб Вам вистачило міцності і духу, сердечного тепла, мудрості на добрі починання.